null SEARCH EARN SISTEMINI OKUMADAN GECMEYIN HAFTADA 1000 YTL KAZANMA SANSI SEARCH EARN ILE HAFTADA 1000 YTL SEARCH EARN SISTEMI ILE HAFTADA 1000 YTL KAZANABILIRSINIZ HEMEN UCRETSIZ KAYDOLUN VE KAZANMAYA BASLAYIN
AMERIKAYA GOC
AMERIKAYA GOC ETMEK ISTERMISIN TIKLA

9 Aralık 2007 Pazar

SEARCH EARN ILE BUYUK KAZANABILIRSINIZ

SEARCH EARNDEN HAFTADA 1000 YTL KAZANMA SANSI


SEARCH-EARN sirketi dünyada 254 ülkede kurulmuş arama birliği organizasyonu. Internette yaptıgınız aramaları Direkt Arama motorlarından degil, Search-Earn üzerinden yapmanızı istiyor. Bununla birlikte aslında tüm aramalarda dilediğiniz arama motoru sonuçlarına gidiyorsunuz. Tek fark başlangıç olarak Search-Earn nın arama sayfasını veya Search-Earn toolbarı kullanıyorsunuz.


Peki Search-Earn parayı nasıl kazandırıyor?Buda çok basit yaptığınız aramada Search-Earn ne verilen reklama eşlenir ise size reklamı gösteriyorlar, ilgilenirseniz reklama ilgilenmezseniz arama sonuçlarına gidiyorsunuz. Reklam ilginizi çekerse puanlar size bağlı olduğunuz gruba dağılıyor. Aynı şekilde sizinde referans gösterip kuracağınız grubun yapacağı tüm aramalardan da siz de kazanıyorsunuz.

Peki ne kadar kazandıklarını biliyor musunuz? Arama motorlarının en büyüğü 2006 da 10,6 milyar dolar ciro yapti. Bunun da 3,5 milyar dolari net kardı. En genel anlamiyla bu parayı siz internette arama yaparken sürekli o arama motorunu kullandıgınız icin kazandılar. Arama sonuc sayfasındaki reklamlar, gelirlerinin %99' unu olusturuyor. Peki size bu paradan bir şey veriyorlar mı? Cevabınız, Hayır ! Search-Earn internetteki bu reklam pastasından onemli bir pay almak uzere kurulan akıllıca bir sistem. Sadece reklamdan degil, gelecekte internetten yapılan satışlardan da komisyon kazanacak. Elde edecegi gelirlerin de %70'ini Search-Earn uyeleriyle paylasacak. Uye sayisi cogaldıkca gelirleri artacak, gelirleri arttıkca uyelerine daha cok kazandiracak. Dikkatiniz burada gelirin kavramına çekmek isterim. Karlarından değil direkt gelirlerinden pay ödüyorlar. Peki ben ne kadar kazanırım?Search-Earn' ne uye olup, açılış sayfanızı Search-Earn' e ayarladınız veya toolbarı kullanmaya basladınız. Tümü aynı. Internette de olduğunuz süre yapacağınız tüm aramalarda potansiyel reklam kazancınız artık elinizde. Bu sayede Search-Earn kasasina kişi başı, ayda yaklasik 70 dolar para girecek. Bunun %70 şini size ve grubunuza verecekler. Burada sizin icin para kazanmanin en onemli noktasi yeni uyeler onermek. Mesela Siz Search-Earn' e 10 arkadasinizi uye yaptiniz. Arkadaslariniz sizin kadar cabalamadılar ve herbiri ortalama 3 kisiyi uye yapti. Ve onlar da 3'er kisi diyelim. 6. kademeye kadar bu alt uyelerden siz de gelir elde edeceginiz icin tahmini aylık geliriniz 1500 dolar olur. Parami nasıl alacagım? Kazandıgınız parayı banka hesabınıza yollayacaklar. Üyelik tamamen ücretsiz. Burada internetteki reklam pastasından Search-Earn ve siz payınızı alacaksınız. Erken üye olanların kazancı daha fazla olacak. Neden mi ? İlaveten reklam kazanıcınız olsun olmasın şirket halka arz karından da belirli bir miktarı üyeleri arasında dağıtacağını ilan etti. Bunu da kullanım puanı olarak ölçümledikleri bir sistem ile yapacaklar. Puan' a göre halka arz geliri. Arama motorları toplam piyasa değerinin 160 milyar dolar olduğunu biliyoruz. Bu şirket piyasadan %10 luk pay kazansa ki şirket halka arz gelirinden %10 nu dağıtacağını söylüyor. Bu durumda 1.6 milyar dolar para dağıtacaklarını hesaplayabiliriz. Peki 1.6 milyar dolar kaç kişiye pay edilecek. Tahmini olarak 1.5 milyon kişi kişi başı ortalama 1.100 dolar yapar. Bu parada ki oranınızı arttırmak en kısa sürede üye olup kazanmaya başlamakla mümkün.

HEMEN UCRETSIZ UYE OLUP KAZANMAYA BASLAMAK ICIN ASAGIDAKI LINKI TIKLAYIN

http://www.search-earn.com/HAYAL24